Další firmou, která pro nás má přidanou hodnotu, je eshop, který je jednak netradiční, ale také si naši oblibu získal svým sortimentem. Krasneokno.cz se zaměřuje na prodej truhlíků a zejména držáků na truhlíky. A ty jsou výjimečné! Držáky na truhlíky nejsou nějaký plastový dovoz z Číny, ale opravdová kovaná ocelová kvalita vyrobená v České republice. A to doslovně.

držáky na truhlíky

Pokračovat ve čtení

Pokud uvažujete nad zastřešením své pergoly nebo třeba bazénu, s největší pravděpodobností se prokousáte od všech možností k polykarbonátu. Je to materiál, který je poměrně výjimečný, zvládá velké rozsahy teplot, lehce se s ním pracuje a údržba není vůbec náročná. Jaké firmy v Česku a Slovensku polykarbonáty zabývají?

polykarbonáty

Pokračovat ve čtení

Velkoobchodů se sudovým vínem můžete v Česku nalézt několik. Jelikož máme vinařskou oblast Pálava a Jižní Morava je proslulá svými skvělými víny (jak již Karel IV. s Buškem z Vilhartic) věděli, tak se naskýtá možnost pro zajímavou soutěž mezi konkurencí. U nás si srdce získala firma VIP Víno Partner, která uděla velmi inovativní a okouzlující krok směrem k zákazníkům.

sudová vína velkoobchod

Pokračovat ve čtení

bezpečnostní značeníFirma JA Clean je největším poskytovatelem bezpečnostního značení pro logistické areály a průmyslové haly v České republice. Dokázali zrealizovat více než 3000 zakázek. Každým rokem se aktualizují směrnice nejen Evropské Unie, které diktují pravidla pro značení. Po tom, co jsem si prohlédl, co vše musí nebo by mělo být vyznačeno, jsem se rozhodl, že se o své zkušenosti podělím s vámi. Pod bezpečnostní značení patří například ohraničení úplné každého objektu položeného na zemi. Musí být kolem něj lemovaná žlutá čára, aby bylo jasně vidět, kde je prostor manipulace. Zároveň jsou speciálně pokryty barvou samotné trasy pro vozidla jako jsou balíkovače atd. Tyto cesty jsou většinou zelené a ohraničené bílou lajnou. Všude, kde je potecionální výskyt nebezpečí uvidíte páskovanou žluto-černou. Podle výzkumů vědců kombinace těchto barev nejlépe ovlivňuje vnímání a pozornost.

V čem vyniká firma Repa?

Firma Repa se zaměřuje na obuv a ochranné pracovní pomůcky. Na první pohled asi nic originálního. Repa však vyniká v tom, že si nenechává šít produkty v Číně a vydělává na ohromných maržích. Celá výroba je soustředěná v Želechovicích v České republice. Repa také prodává obuv Prestige, která je vyráběná v obuvnické kolébce - ve Zlíně.

pracovní rukavice

Pokračovat ve čtení