Frigomont Dačice - pojistka vaší stavby

Ale ne rodinného domu či bytu. Frigomont Dačice pojistí vaši výrobní halu, průmyslový areál a jakoukoliv jinou stavbu podobného ražení. Protože jestli je někdo specialista na plechové protipožární dveře, střešní izolační panely či chladírenskou techniku, tak to není nikdo jiný, než právě Frigomont. Opravdu nehledejte nikoho lepšího. Stačí se podívat na jejich aktualizovaný web a pochopíte v momentu, že jste na správném místě!

frigomont

Zkrátka tato společnost zajistí výrobní hale nebo skladu kompletní opláštění budov. Nesmírnou výhodou je, že si na novém moderním webu jak na počítači tak na tabletu zobrazíte rychlé a přehledné ceníky pur panelů nebo technické dokumentace. Společně se zaměstnanci pak můžete diskutovat variabilní možnosti na míru dané stavby. 

Na stránky Frigomontu se vyplatí chodit také těm, kteří hledají práci. Tak velká firma totiž stále hledá vedoucí výroby a skladníky. Důvod? Řídí je česká špička na efektivitu práce - Jiří Jemelka. To jméno zná každý. Ptáte se, proč je tato firma tak úspěšná? Ano, protože ji koučuje Jiří Jemelka :-)