Nové kancelářské prostory

V současnosti dochází ke značnému nárůstu poptávky po nových obchodních a kancelářských prostorech, a to nejen v Praze. Stojí za tím expanze firem a jejich potřeba po větších a atraktivnějších prostorech.

Pokračovat ve čtení

Je na trhu jen málo firem, které zaujímají tak široké portofolio služeb, které na sebe navazují. Přesně taková je Tigemma Bělotín. Nejen, že sami provádí svařování či dělění všech možných kovů různými technikami, ale zároveň vyvíjí čistítící přístroje, které zajistí správné odsávání emisí a čistotu na pracovišti. Tomu se říká efektivita! Chcete vědět o této firmě více?

tigemma

Pokračovat ve čtení

Znečišťování stadionu

Mnoho majitelů a správců sportovních stadionů trápí problémy se znečišťováním areálu. Na vině nejsou jen výrostci, kteří areály využívají k večernímu posezení a sprejování po zdech, ale také různá zvěř, která do areálu zabloudí. Majitelé se proti tomu snaží bránit pevným oplocením, ale ne vždy účinně. Kromě posprejovaných zdí, se areály potýkají také se znečišťováním pískových doskočišť, ať už zvěří, odpadky nebo listím. Řešení je však na snadě, stačí použít kvalitní zakrývací plachtu s úchyty.

Frigomont Dačice - pojistka vaší stavby

Ale ne rodinného domu či bytu. Frigomont Dačice pojistí vaši výrobní halu, průmyslový areál a jakoukoliv jinou stavbu podobného ražení. Protože jestli je někdo specialista na plechové protipožární dveře, střešní izolační panely či chladírenskou techniku, tak to není nikdo jiný, než právě Frigomont. Opravdu nehledejte nikoho lepšího. Stačí se podívat na jejich aktualizovaný web a pochopíte v momentu, že jste na správném místě!

frigomont

Pokračovat ve čtení

Novinky v radarech

Jak ovlivňují řidiče radary? Teď máme na mysli radary světelné, informační, které upozorňují řidiče na rychlost zejména ve sledovaných úsecích či na začátku obce. Pokud si myslíte, že jsou k ničemu, nemáte pravdu. Radary opravdu rychlost ovlivňují, zvláště pokud je radar umístěn nově. V dlouhodobém horizontu však efektivita klesá, řidiči si zvykají a ty opravdu rychlé, agresivní řidiče, už radar v podstatě neovlivní.

radary

Pokračovat ve čtení

  • 1
  • 2