• ŠKODA

  299 318 000 mld Kč
 • ČEZ

  200 850 010 mld Kč
 • AGROFERT

  166 772 035 mld Kč
 • RWE

  146 075 223 mld Kč
 • UNIPETROL

  124 229 000 mld Kč
LAGEN

LAGEN

Kožené výrobky na míru
WEBOO

WEBOO

Specialisté na online marketing
JACLEAN

JACLEAN

Rozsvítí každou průmyslovou halu
OKDESIGN

OKDESIGN

Výrobci nejlepší světelné reklamy
 • Kvalita

  je pro nás středobodem
 • Značka

  se buduje každým dnem
 • Exkluzivita

  definuje kvalitní firmy

bezpečnostní značeníFirma JA Clean je největším poskytovatelem bezpečnostního značení pro logistické areály a průmyslové haly v České republice. Dokázali zrealizovat více než 3000 zakázek. Každým rokem se aktualizují směrnice nejen Evropské Unie, které diktují pravidla pro značení. Po tom, co jsem si prohlédl, co vše musí nebo by mělo být vyznačeno, jsem se rozhodl, že se o své zkušenosti podělím s vámi. Pod bezpečnostní značení patří například ohraničení úplné každého objektu položeného na zemi. Musí být kolem něj lemovaná žlutá čára, aby bylo jasně vidět, kde je prostor manipulace. Zároveň jsou speciálně pokryty barvou samotné trasy pro vozidla jako jsou balíkovače atd. Tyto cesty jsou většinou zelené a ohraničené bílou lajnou. Všude, kde je potecionální výskyt nebezpečí uvidíte páskovanou žluto-černou. Podle výzkumů vědců kombinace těchto barev nejlépe ovlivňuje vnímání a pozornost.

Firma Repa se zaměřuje na obuv a ochranné pracovní pomůcky. Na první pohled asi nic originálního. Repa však vyniká v tom, že si nenechává šít produkty v Číně a vydělává na ohromných maržích. Celá výroba je soustředěná v Želechovicích v České republice. Repa také prodává obuv Prestige, která je vyráběná v obuvnické kolébce - ve Zlíně.

pracovní rukavice

Pokračovat ve čtení

LED reklama je novodobý typ reklamy, která si rychle získává popularitu. Čím to je? Asi tím, že LED technologie není energeticky náročná, ale efekt je velký. Zářivé nápisy poutají pozornost víc než cokoliv jiného. Využití nachází na mnoha místech jako nápisy na budovách, obchodních centrech a poutačích na sloupech před obchodními centry, billboardech u cest, monitorech v MHD nebo taxi i v čekárnách u lékaře. Reklama v podobě LED diodek se na nás valí ze všech stran - není úniku.

Předpokladem pro úspěšnou LED reklamu je dobrý nápad a přívětivý vzhled. Je pravda, že zaujmout můžete i s nepěkným vzhledem, ale asi to bude mít opačný efekt, než který očekáváte.

Tmavé barvy raději vynechejte a vsaďte na pastelové odstíny, které jsou světlé a jdou dobře vidět, ale nedráždí oči jako fosforově křiklavé barvy.

Jednotná by měla být také podoba textu.

A nezapomínejte na poutavé grafické zpracování - dobrý obrázek umí upoutat pozornost daleko více než tisíc dobře cílených slov.

Příhradové vazníky jsou vazníky, které jsou složeny z pásových prutů a mezilehlých prutů, které jsou spojeny styčníkovou deskou. Dříve se používaly vazníky, které byly spojeny hřebíky. I když je technologie spoje příhradového vazníku dražší, ve výsledku vyjde cena příhradových vazníků levněji, díky úspoře dřeva. Tyto vazníky se vyrábějí strojově na CNC strojích a jejich výroba je proto velmi rychlá, což je nesporné plus.

To je snadné! Podpora prodeje se musí dělat jednoduše a chytře. Ideální jsou pro tento účel zákaznické kartičky a slevové kupony. Ze zákaznické karty se dozvíte informace o tom, co, kdy, kde a jak často, který zákazník nakupuje.

Pokud prodáváte zboží online, tak vám místo kartičky poslouží zákaznický účet a místo kuponů newslettery.

Ten, kdo těchto jednoduchých triků ještě nevyužívá, je blázen. Tak na co čekáte, vždyť je to tak snadné?

Další články...