LED reklama okouzlí i vás!

LED reklama je novodobý typ reklamy, která si rychle získává popularitu. Čím to je? Asi tím, že LED technologie není energeticky náročná, ale efekt je velký. Zářivé nápisy poutají pozornost víc než cokoliv jiného. Využití nachází na mnoha místech jako nápisy na budovách, obchodních centrech a poutačích na sloupech před obchodními centry, billboardech u cest, monitorech v MHD nebo taxi i v čekárnách u lékaře. Reklama v podobě LED diodek se na nás valí ze všech stran - není úniku.

Předpokladem pro úspěšnou LED reklamu je dobrý nápad a přívětivý vzhled. Je pravda, že zaujmout můžete i s nepěkným vzhledem, ale asi to bude mít opačný efekt, než který očekáváte.

Tmavé barvy raději vynechejte a vsaďte na pastelové odstíny, které jsou světlé a jdou dobře vidět, ale nedráždí oči jako fosforově křiklavé barvy.

Jednotná by měla být také podoba textu.

A nezapomínejte na poutavé grafické zpracování - dobrý obrázek umí upoutat pozornost daleko více než tisíc dobře cílených slov.

Příhradové vazníky jsou vazníky, které jsou složeny z pásových prutů a mezilehlých prutů, které jsou spojeny styčníkovou deskou. Dříve se používaly vazníky, které byly spojeny hřebíky. I když je technologie spoje příhradového vazníku dražší, ve výsledku vyjde cena příhradových vazníků levněji, díky úspoře dřeva. Tyto vazníky se vyrábějí strojově na CNC strojích a jejich výroba je proto velmi rychlá, což je nesporné plus.

Jak na podporu prodeje?

To je snadné! Podpora prodeje se musí dělat jednoduše a chytře. Ideální jsou pro tento účel zákaznické kartičky a slevové kupony. Ze zákaznické karty se dozvíte informace o tom, co, kdy, kde a jak často, který zákazník nakupuje.

Pokud prodáváte zboží online, tak vám místo kartičky poslouží zákaznický účet a místo kuponů newslettery.

Ten, kdo těchto jednoduchých triků ještě nevyužívá, je blázen. Tak na co čekáte, vždyť je to tak snadné?

Zavádění tureckého sedu do firem

Dnešní příspěvek bude na první pohled trochu kontroverzní. Jedná se totiž o službu - či lépe řečeno zaškolení tureckého sedu podle Gökhana Erdogana. Tento na první pohled neobvyklý způsob sezení prý přináší maximální soustředění na práci. Erdogan také uvádí, že je turecký sed zdravý i pro páteř a čilý milostný život, což by mělo zaměstnancům zkvalitnit i osobní život.

internetovy marketing

Pokračovat ve čtení